Кубок конфедерацій: мексиканці вирвали нічию в матчі з Португалією

18 червня 2017, 20:16
Збірна Португалії зіграла внічию з Мексикою – 2: 2

Збірна Португалії зіграла внічию з Мексикою - 2: 2. Фото AFP

<p><span>Збірна Португалії зіграла внічию з Мексикою</span>&nbsp;- 2:2</p>

Збірні Португалії та Мексики не зуміли виявити переможця в матчі Кубка конфедерацій.

Зустріч групи А пройшла у неділю в Казані і завершилася з рахунком 2: 2. Голами у складі збірної Португалії відзначилися Рікарду Куарежма (на 34-й хвилині) і Седрік Соареш (86). Мексиканці відповіли точними ударами Хав'єра Ернандеса (42) і Ектора Морено (90 + 1).

На 22-й хвилині на турнірі вперше була використана система відеодопомоги арбітрам (VAR). Причиною став спірний момент з голом португальського захисника Пепе. Судді розглянули епізод і скасували взяття воріт, зафіксувавши офсайд.