Кубок конфедерацій: Чилі обіграла Камерун, суддя знову використав відеоповтор

Збірна Чилі з футболу обіграла камерунців у матчі Кубка конфедерацій

Чилі - Камерун - 2: 0. фото AFP

<p>Чили – Камерун – 2:0. Фото AFP</p>

Збірна Чилі обіграла команду Камеруну в матчі Кубка конфедерацій.

Зустріч групи В пройшла в неділю у Москві і завершилася з рахунком 2: 0 на користь чилійців. Забитими м'ячами відзначилися Артуро Відаль (на 81-й хвилині) і Едуардо Варгас (у доданий до другого тайму час).

У доданий до першого тайму час була використана система відеодопомоги арбітрам (VAR). Причиною став спірний момент з голом Варгаса. Судді розглянули епізод і скасували взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

Нагадаємо, що раніше сьогодні в матчі Португалія – Мексика (2: 2) суддя також використовував відеоповтор і відмінив взяття воріт.