Кріштіану Роналду забив перший гол в Прімері і приніс перемогу "Реалу"

14 жовтня 2017, 19:59
Мадридський клуб на виїзді вирвав перемогу у "Хетафе"

Роналду знову забиває. Фото AFP

Мадридський "Реал" в матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії на виїзді обіграв "Хетафе" – 2:1.

Рахунок на 39 -й хвилині відкрив Карім Бензема, який повернувся після травми . Але господарі відігралися на 56 -й хвилині після точного удару Хорхе Моліни . Приніс перемогу " Реалу " Кріштіану Роналду за п'ять хвилин до кінця зустрічі . Це перший гол Роналду в нинішньому чемпіонаті Іспанії . Нагадаємо , що португалець пропускав стартові тури через дискваліфікацію .

Цікаво , що " Реал " встановив новий рекорд чемпіонату Іспанії , перемігши в 13 виїзному матчі Прімери поспіль . До цього " Реал " ділив рекорд з " Барселоною " , яка перемагала в гостях 12 раз поспіль в 2010-2011 роках .

Напередодні стало відомо , що каталонський клуб пропонує своєму лідерові Лео Мессі бонус в 90 мільйонів євро у випадку , якщо він підпише нову угоду .

Раніше ми писали, що Зінедін Зідан готовий позбутися від Гарета Бейла. Валлійський футболіст більше лікується , ніж грає .

На даний момент 28 – річний півзахисник провів у всіх турнірах 9 матчів , забив 3 голи і віддав 4 гольові передачі .