Кріштіану Роналду забив 650-й гол у кар'єрі, але "Реал" не виграв

8 квітня 2018, 19:18
У мадридському дербі була зафіксована нічия

Роналду знову забив. Фото AFP

В поєдинку 31 туру чемпіонату Іспанії з футболу в мадридському дербі зійшлися " Реал " і " Атлетіко " .

Господарі першими відкрили рахунок . На 53-й хвилині відзначився нападник господарів Кріштіану Роналду . Для португальського футболіста цей гол став 650 – м в кар'єрі . Для цього йому знадобилося 903 матчі .

На жаль , для Кріштіану його гол не допоміг команді виграти зустріч . Вже через чотири хвилини Антуан Грізманн зрівняв рахунок . Нічия – 1 : 1 .

Що дуже на руку " Барселоні " , яка в турнірній таблиці відірвалася вже від " Атлетіко " на одинадцять очок .

Самі каталонці в цьому турі обіграли "Леганес"- 3:1. Хет – триком за " Барселону " відзначився Ліонель Мессі .

Тим самим " Барселона " довела свою безпрограшну серію в національному чемпіонаті до 38 ігор ( 31 перемога , 7 нічиїх ) . Це повторення рекорду турніру . Подібна серія вдалася " Реал Сосьєдаду " в 1979-1980 роках ( 21 перемога , 17 нічиїх ) .

До речі, захисник каталонців Жерар Піке з іронією відреагував на заяву головного тренера "Реала" Зінедіна Зідана. Француз раніше зазначив , що мадридці не влаштовуватимуть чемпіонський коридор " Барселоні " .