Кріштіану розірвав римських "вовків" в їх лігві: як "Ювентус" в головному матчі Серії А обіграв "Рому"

13 січня 2020, 08:54
У поєдинку з командою Фонсеки Роналду заробив гольовий штрафний і реалізував пенальті

/ Фото: Reuters

У центральному матчі 19-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" обіграв на виїзді "Рому" 2:1.Ця перемога дозволила турінцям завершити перше коло Серії А на першому місці, обійшовши "Інтер", який відстає від "Юве" на два очки.

Огляд матчу "Рома" – "Ювентус" (1:2)

Героєм матчу з римськими "вовками", очолюваними колишнім тренером "Шахтаря" Паулу Фонсекою, став зоряний форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду.

Спершу португалець заробив штрафний, після розіграшу якого Демірал вивів туринців вперед – 1:0. Це була третя хвилина матчу.

На 10-й хвилині Роналду, реалізувавши пенальті, подвоїв перевагу "Ювентуса".

Все, на що вистачило гравців "Роми", це гол престижу у виконанні Перотті з 11-метрового удару в середині другого тайму.

Рома – Ювентус – 1:2
Голи:
Перотті, 69 пен – Демірал, 3, Роналду, 10 пен
Рома: Пау Лопес – Флоренці, Манчіні, Смоллінг, Коларов – Верету (Крістанте, 66), Діавара – Дзаньоло (Ундер, 36), Пеллегріні, Перотті (Калінич, 82) – Джеко
Ювентус: Щесни – Куадрадо, Демірал (де Лігт, 19), Бонуччі, Алекс Сандро – Рабьо, Пьянич, Матюїді – Ремсі (Данило, 70) – Дібала (Ігуаїн, 69), Роналду
Попередження: Верету, Коларов, Манчіні, Калінич, Крістанте, Флоренці – Пьянич, де Лігт, Куадрадо

Нагадаємо, головний конкурент "Ювентуса" "Інтер" в 19-му турі чемпіонату Італії розійшовся миром з "Аталантою" – 1:1. Після цього матчу тренер бергамців заявив, що хотів убити українця Малиновського – і це незважаючи на те, що наш півзахисник заробив пенальті, з якого "Аталанта" могла забити у цій зустрічі переможний м'яч.