"Кременчук" обіграв "Донбас" в чемпіонаті України

30 вересня 2018, 18:35
Принципове протистояння завершилося на користь клубу з Кременчука

Битва в Кременчуці. Фото ХК "Донбас"

В рамках п'ятого туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги донецький "Донбас" на виїзді протистояв "Кременчуку".

Принципово протистояння виправдало свій статус. Команди билися один з одним на льоду в прямому і переносному сенсах цього слова. У першому періоді господарі змогли відкрити рахунок, але статус-кво відновив Віталій Лялька, який повернувся після застуди.

Вже на 10-й секунді другого періоду "Донбас" вийшов вперед завдяки точному кидку Віталія Кірющенкова, але суперник зміг виправити негативну для себе ситуацію на льоду до другої перерви, закинувши тричі.

У заключному періоді хокеїсти Олександра Савицького намагалися "засушити" гру, як тільки могли, але в кінцівці донеччани скоротили відставання в рахунку до мінімального. Відзначився Севастян Карпенко. Але "Кременчук" втримав перемогу.

"Кременчук" – "Донбас" – 4: 3 (1: 1, 3: 1, 0: 1)

Шайби: 1: 0 – Бєльський (Севрюгін – бол.) – 13:47, 1: 1 – Лялька (Коренчук, Смирнов) – 18:46, 1: 2 – Кирющенков (Захаров, Романенко) – 20:10, 2: 2 – Гриценко (Савченко, Ворона) – 23:36 3: 2 – Гончаров (Поліщук) – 36:12, 4: 2 – Зайцев (Фурса – бол.) – 38:06, 4: 3 – Карпенко (Смирнов – бол.) – 58:03