Кравець приніс перемогу "Штутгарту" над "Гамбургом"

30 січня 2016, 21:26
Українець відзначився дебютним голом у Бундеслізі

Артем Кравець забив дебютний гол у Німеччині. Фото

Український форвард Артем Кравець приніс перемогу " Штутгарту" в матчі 19 -го туру чемпіонату Німеччини проти "Гамбурга" .

Орендований у "Динамо" футболіст вийшов на поле на 78 -й хвилині зустрічі. На той момент рахунок в матчі був нічийним – 1 : 1 .

Вже через кілька хвилин після виходу на поле Кравець відзначився хорошим ударом з- за меж штрафного, а за дві хвилини до закінчення основного часу матчу українець ударом головою з 11 -метрової позначки вивів свою команду вперед.

"Штутгарт" – "Гамбург" – 2:1
Голи: Хунт (66, аг), Кравець (88) - Руднєв (75)

"Штутгарт":Титонь , Нідермайєр , Швааб , Інсуа , Гросскройтц , Гентнер , Діе , Дідаві ( Максим , 88 ) , Рупп , Костич , Вернер ( Кравець, 78 ) .

"Гамбург":Адлер, Джуру , Остжолек , Дікмайер , Клебер Рейс, Качар ( Руднєв , 73), Холтбі , Хунт , Мюллер ( Грегорич , 62 ) , Ілічевич , Ласогга ( Юнг, 88 ) .

Попередження:Гросскройтц ( 20 ) , Адлер ( 79 ) , Хунт ( 84 ) .