Красуня Білодід взяла "золото" на турнірі Grand Slam

24 жовтня 2019, 17:45
Наша спортсменка перемогла суперницю зі Словенії

Дар'я Білодід

Чемпіонка Європи і двократна чемпіонка світу з дзюдо Дарина Білодід виграла турнір категорії Grand Slam, який проходить в Абу-Дабі.

У фіналі українська дзюдоїстка за хвилину перемогла словенку Марусі Штангар.

На шляху до фіналу Дар'я змогла пройти Варгас Лей з Чилі, а також німкеню Катарину Менц і росіянку Сабіну Гілязову.

Дарина – активний користувач Instagram зі 186 тисячами підписників. Дівчина радує шанувальників радісними, а іноді відвертими фотографіями. Білодід – друга за популярністю українська жінка-спортсмен після Еліни Світоліної і близька до того, щоб увійти в топ-10 найпопулярніших українських спортсменів.

Також зазначимо, що за підсумками спортивного серпня Національний олімпійський комітет визнав дворазову чемпіонку світу з дзюдо Дарину Білодід найкращою спортсменкою місяця в Україні.

Високого визнання НОК 18-річна дзюдоїстка удостоєна завдяки неперевершеному досягненню на чемпіонаті світу в Токіо (Японія), за підсумками якого талановита українка не тільки завоювала медаль найвищого ґатунку, а й стала наймолодшою ​​дворазовою чемпіонкою світу в історії дзюдо.

Раніше наша зірочка дзюдо розповіла "Сьогодні" про сльози на чемпіонаті світу, камбек після перелому щелепи, леопард для Бубки, випробування Instagram і посвячення в компанію Верняєва.