Червоні воротареві, захиснику і тренеру: огляд матчу "Арсенал" – "Динамо"

30 вересня 2018, 22:22
Міккель Дуелунд забив перший гол в чемпіонатах України

Сьогодні в поєдинку 10 туру чемпіонату України з футболу зійшлися київські "Арсенал" і "Динамо". Матч видався багатим на події. Спочатку в першому таймі гол забив Міккель Дуелунд. Це перший гол данського форварда в чемпіонатах України. 1 вересня Дуелунд перейшов у "Динамо" з "Мідтюлланда".

А в другому таймі динамівці нахапались червоних карток. Спочатку за фол останньої надії був вилучений голкіпер Георгій Бущан. Потім червону побачив перед собою захисник Артем Шабанов, а за ним відправився відпочивати і тренер Олександр Хацкевич.

Однак удев'ятьох динамівці зуміли втримати переможний рахунок.

"Арсенал" – "Динамо" – 0: 1

Гол: Дуелунд (35)

"Арсенал": Семотюк (Баланюк, 46, Стрижак, 87), Сітало, Карась, Насонов, Сагуткін, Майданевич, Евтоскі, Доронін (Бушман, 83), Домбровський, Семенюк, Гринь.

"Динамо": Бущан, Бурда, Кендзера, Піваріч, Шабанов, Циганков, Сидорчук, Морозюк (Бесєдін, 72), Дуелунд (Бойко, 56), Вербич (Кадар, 77), Буяльський.

Попередження: Домбровський (19), Сагуткін (65), Карась (65), Евтоскі (88), Семенюк (90 + 8) – Бурда (33), Морозюк (85), Бесєдін (90 + 4),

Вилучення: Бущан (52), Шабанов (75)

Нагадаємо, що в п'ятницю в десятому турі чемпіонату України "Шахтар" здобув найбільшу перемогу в поточному чемпіонаті. Лідер турнірної таблиці Прем'єр-ліги розім'явся у Львові перед матчем Ліги чемпіонів – 6: 1.