Червона картка в матчі з "Бордо": Неймара вигнали з поля вперше з 2017 року

24 лютого 2020, 08:10
У поєдинку проти клубу з винної столиці Франції форвард "ПСЖ" не забив, зате відзначився вилученням

Неймар / Фото: Reuters

У заключному матчі 26-го туру французької Ліги 1"Парі Сен-Жермен" в Парижі на стадіоні "Парк де Пренс" приймав "Бордо". Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 4:3 і відзначилася вилученням головної зірки французького чемпіонату Неймара, який пішов з поля без гола.

В кінці першого тайму 28-річний бразильський нападник "ПСЖ" Неймар отримав жовту картку за неспортивну поведінку, а в доданий до другого тайму час, діставши друге попередження за грубий фол на півзахиснику "Бордо" Юссуфі Сабалі, бразилець був вилучений з поля.

Відзначимо, що в попередній раз Неймар бачив перед собою червону картку в жовтні 2017 року в матчі чемпіонату Франції з "Марселем" (2:2), отримавши попередження на 85-й і 87-й хвилинах.

Як вилучали Неймара в грі з "Бордо"

Додамо, що в поточному сезоні Неймар зіграв в 19 матчах у всіх турнірах і відзначився 16 забитими м'ячами і 10 результативними передачами. При цьому його "ПСЖ" з 65 очками лідирує в чемпіонаті Франції, випереджаючи на 13 очок "Марсель".