Коста-Ріка сенсаційно громить Уругвай на ЧС-2014

15 червня 2014, 00:00
Костариканці в другому таймі забили суперникам три голи

Третій гол Коста-Ріки. Фото AFP

Група D по праву вважалася групою смерті на мундіалі. З чотирьох команд троє були чемпіонами світу – Італія, Англія і Уругвай. Хлопчиками для бити тут повинна була бути Коста-Ріка. Але вже в першому своєму матчі на ЧС-2014 проти Уругваю костаріканці створили сенсацію.

Хоча після першого тайму уругвайці чуствовали себе комфортно. На 23-й хвилині після подачі в штафну Діас притримав Лугано і рефері призначив пенальті. Кавані впевнено пробив з 11 метрів.

А в другій половині зустрічі все перевернулося з ніг на голову. На 54-й хвилині той же Діас наздогнав м'яча біля прапорця і зробив передачу в штрафну, де Кемпбелл потужно пробив – 1:1.

А через три хвилини Коста-Ріка вийшла вперед. Знову подача в штрафну і Оскар Дуарте в падінні забиває гол.

Добив Уругвай Маркос Уренья. Вже через хвилину після виходу на заміну він вийшов один на один з воротарем і відправив третій м'яч у ворота уругвайців.

Уругвай – Коста-Ріка – 1:3

Голи: Кавані, 23, пен. – Кемпбелл, 54, Дуарте, 57, Уренья, 84.

Попередження: Лугано, 50, Гаргано, 56, Касерес, 81 – ні.

Вилучення: Перейра, 90 +4 – ні.