Коста-Ріка по пенальті пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу

30 червня 2014, 02:08
Зігравши з Грецією 1:1 в основний і додатковий час, костаріканці виявилися точнішими в серії 11-метрових

Збірна Коста-Ріки вийшла в 1

На чемпіонаті світу в Бразилії відбулася друга серія післяматчевих пенальті ! Збірні Коста -Ріки і Греції в 1 / 8 фіналу в основний і додатковий час зіграли внічию ( 1:1) , а в " футбольній лотереї " більш вдалими виявилися костаріканці .

Центральноамериканська збірна відкрила рахунок на початку другого тайму : на 52 -й хвилині Руїс отримав передачу з флангу і з лінії штрафного м'яко покотив у кут воріт Греції – воротар Карнезіс навіть не зрушив з місця.

З середини другого тайму Коста -Ріка грала в меншості: на 67 -й хвилині другу жовту картку отримав Дуарте.

Греки врятували поєдинок на доданих арбітром хвилинах: вивернувся 34 -річний ветеран Гекас і пробив , воротар костариканців Навас відбив на Папастатопулоса , а той свій шанс не упустив – 1:1. У додатковий час рахунок не змінився , а в серії пенальті Коста -Ріка перемогла з рахунком 5:3.

У чвертьфіналі збірна Коста -Ріки зіграє з Голландією.

Всі новини , результати , розклад матчів , фоторепортажі та таблиці чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашійсторінці про ЧС-2014.