Коронка тільки на трієчку: чемпіонат Європи Україна закінчила "бронзою" в гіті

21 жовтня 2019, 10:14
Старикова везе з Нідерландів дві нагороди, Соловей – одну

Чемпіонат Європи з велотреку в нідерландському Апелдорні Україна завершила з трьома жіночими медалями. Останню нагороду вчора взяла Олена Старикова на своїй коронній дистанції – в гіті на 500 метрів. У цій дисципліні в 2019 році вона стала другою на чемпіонаті світу і другою на Європейських іграх в Мінську. А на Євро в Нідерландах вже завоювала "срібло" в спринті.

Ще одна бронзова нагорода турніру в Нідерландах у Анни Соловей, яка була віце-чемпіонкою світу з шосейних велогонок, а зараз обживається на треку. Раніше ми писали, як влітку Анна потрапила в скандал та перемогла хама-президента, який погрожував вигнати її зі збірної. З трьома медалями Україна посіла дев'яте загальнокомандне місце з 14 збірних, яким вдалося вивезти з Апелдорна медалі. На першому місці опинилися господарі, Нідерланди, – 13 нагород, з них п'ять золотих.

Дивіться відео, як українські велогонщики подолали 4 з половиною тисячі кілометрів між Італією та Норвегією.

Раніше ми писали, що велогонщик помер після падіння за 100 метрів до фінішу. Джованні Яннеллі впав і вдарився головою об бетонний парапет.