Коронавірус зробив українського футболіста достроковим чемпіоном Шотландії

18 травня 2020, 15:37
У шотландській Прем'єр-лізі не стали догравати сезон через пандемію, присудивши титул "Селтіку" Мар'яна Шведа

Мар'ян Швед / Фото: Getty Images

Нинішній сезон шотландської футбольної Прем'єр-ліги не буде дограний через пандемію коронавірусу, повідомляється на сайті національної професійної футбольної ліги. За підсумками наради між лігою і клубами, що входять до її складу, було ухвалено рішення, що провести решту чемпіонату неможливо, у зв'язку із чим він був завершений достроково.

Підсумкове становище команд у турнірній таблиці шотландської першості було визначене за середніми показниками очок за матч на момент припинення змагань у березні. Отже, чемпіонський титул дістався "Селтіку", який фінішував з 13-очковим відривом від найближчого переслідувача в особі "Рейнджерс". З вищого дивізіону вилетів клуб "Гартс". Прощавайте, "серця"!

Це вже 9-й чемпіонський титул "Селтіка" поспіль і 51-й – в історії. Нагадаємо, раніше були достроково завершені футбольні чемпіонати у Франції, Бельгії, Нідерландах, а також на Кіпрі.

Зазначимо, що чемпіоном Шотландії у складі "Селтіка" став і українець Мар'ян Швед. Правда, у нинішньому сезоні він провів за клуб з Глазго лише 15 хвилин у матчі з "Росс Каунті", який "кельти" виграли з рахунком 6:0. Додамо, що через коронавірус Шведу й іншим гравцям "Селтіка" зріжуть зарплати.

Дивіться, як Мар'ян Швед забивав у "Карпатах"