11 вересня 2014, 16:32
Лідер "Дніпра" зіграв у товариському матчі проти "Колоса"

Євген Коноплянка повернувся на поле. Фото ФК "Дніпро"

Радісна новина для вболівальників дніпропетровського "Дніпра" – лідер команди Євген Коноплянка оговтався після травми коліна і взяв участь в товариському поєдинку своєї команди проти Зачепилівського "Колоса".

"Десятка" дніпрян провів на полі, звичайно, небагато – половину тайму – але сам факт його появи в грі вже говорить про прогрес у реабілітації після травми.

"Дніпро" виграв з рахунком 6:1. Голи в команді Мирона Маркевича забивали Дуглас (21 хвилина), Близниченко (55), Чеберячко (57), Калинич (70), Чеберячко (81), Лучкевич (84). У гостей відзначився Тарасенко (14).

Втім, Коноплянка навряд чи допоможе своїй команди в матчі 6-го туру чемпіонату України проти харківського "Металіста", який відбудеться вже на цих вихідних.