Коноплянка відіграв всього 7 хвилин в матчі проти "Боруссії"

9 грудня 2017, 21:59
Менхенгладбахська "Боруссія" і "Шальке" зіграли внічию в чемпіонаті Німеччини

"Боруссія" М - "Шальке" - 1:1. Фото AFP

Футболісти " Боруссії " з Менхенгладбаха і " Шальке " зіграли внічию вматчі 15-го туру чемпіонату Німеччини, який проходить цього вікенду.

Зустріч відбулася в суботу в Менхенгладбасі і завершилася з рахунком 1 : 1 . У господарів забив Крістоф Крамер ( 24 – а хвилина ) , гостям допоміг відігратися автогол захисника " Боруссії " Яннік Вестергора ( 62 ) .

Український півзахисник Євген Коноплянка почав матч на лавці запасних і вийшов на заміну лише на 83-й хвилині поєдинку . Результативними діями за решту сім хвилин українець не відзначився .

" Шальке " з 26 очками йде на третьому місці в турнірній таблиці Бундесліги , " Боруссія " – четверта ( 25 очок ) .

Раніше ми повідомляли, що Андрій Ярмоленко відіграв тайм в поєдинку "Боруссія" – "Вердер", після чого був замінений . Дортмундці програли з рахунком 1 : 2 і опустилися на сьоме місце в таблиці Бундесліги .

Раніше німецьке видання Kicker назвало зарплату Коноплянки в " Шальке " – чотири мільйони євро за сезон . " Сегодня" спробувала скластитоп-5 українських легіонерів, виходячи з окладів.