Коноплянка відзначився фантастичним голом у матчі проти "Леванте"

31 січня 2016, 14:57
"Севілья" обіграла аутсайдера чемпіонату Іспанії

Євген Коноплянка. Фото AFP

Український півзахисник Євген Коноплянка допоміг " Севільї " обіграти аутсайдера чемпіонату Іспанії " Леванте" в рамках 22 -го туру Прімери.

У п'ятому матчі поспіль українець почав поєдинок своєї команди з лавки запасних і з'явився на полі лише на 64 -й хвилині. На той момент "Севілья" вела в рахунку 2 : 1 – вже на першій хвилині Кевін Гамейро , а на початку другого тайму Іборра подвоїв перевагу своєї команди .

Через 10 хвилин після появи на полі Коноплянка отримав м'яч на куті штрафного і красивим ударом відправив його в дальню дев'ятку воріт "Леванте" .

"Севілья" – "Леванте" – 3:1