Коноплянка не забив пенальті, "Дніпро" програв у більшості

28 листопада 2014, 00:09
Дніпропетровці зазнали поразки в Мілані

Коноплянка невдало пробив пенальті. фото AFP

У п'ятому турі Ліги Європи дніпропетровський "Дніпро" на чужому полі поступився італійському "Інтеру".

Підопічні Маркевича здорово почали зустріч. На 16-й хвилині Калініч прибрав двох захисників і віддав у штрафну на Коноплянку, той потужно пробив впритул, Ханданович відбив м'яч прямо на ногу Ротаню, який з пари метрів увігнав м'яч у порожні ворота. А через десять хвилин дніпропетровці отримали право на пенальті – Гуарін збив Чеберячко. Однак удар Коноплянки з 11 метрів був настільки слабким і невпевненим, що голкіпер італійців легко впорався з ним. І майже відразу "Інтер" зрівняв рахунок. Після сумбуру в штрафній "Дніпра" м'яч відскочив до Кузмановича, який метрів з 14 поклав м'яч точно в кут.

Як тільки почався другий тайм господарі залишилися в меншості. Вже на 46-й хвилині Раноккія грубо сфолив на Ротаня і отримав другу жовту картку. Але дніпропетровці не змогли скористатися перевагою. На 50-й хвилині Освальдо вийшов один на один і легко пробив Бойко. До кінця матчу "Дніпро" більше атакував, упустив шикарний шанс Коноплянка, забив з офсайду Селезньов. У підсумку, перемога "Інтера" – 2: 1.

В іншому матчі групи "Сент-Етьєнн" зіграв у нічию з "Карабахом" – 1: 1.