Кінець олімпійської посухи: українські віртуози ковзана і ключки роблять у Швейцарії дубль

15 січня 2020, 16:38
Чемпіоном ЮОІ-2020 став наш Володимир Трошкін, а звання віцечемпіона приміряв Денис Пасько

Денис Пасько та Володимир Трошкін / Фото: НОК України

Україна нарешті оформила першу нагороду на III зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Лозанні. І відразу дубль! Медалі нашій збірній принесли хокеїсти, які виступали у Швейцарії у форматі 3х3 – по одному представнику країни на команду. Раніше ми писали, що хокеїсти гарантували Україні мінімум одну медаль Олімпіади.

У фіналі хокейного турніру віч-на-віч зійшлися українські хлопці Володимир Трошкін у складі команди Green, яка стала переможцем групового етапу, і Денис Пасько з Red, які також впевнено пройшли попередній раунд змагань. У вирішальному поєдинку сильнішими виявилися "зелені" – гра закінчилася з рахунком 10:4. Відповідно чемпіоном ЮОІ-2020 став вихованець "Донбасу" Володимир Трошкін, а звання віцечемпіона приміряв Денис Пасько – він являється випускником ДЮСШ №1 "Кривбасу".

Також ми повідомляли, як пройшло відкриття зимової Юнацької Олімпіади-2020 в Лозанні. Нагадаємо, що Ігри продовжаться до 22 січня, а Україна в змаганнях представляють 39 спортсменів в 12 видах спорту.

Дивіться, як криворізький хокеїст Денис Пасько дебютував на зимових юнацьких Олімпійських іграх