Команда першої ліги обіграла "Чорноморець" у Кубку України

28 вересня 2014, 15:57
"Сталь" виграла у "моряків" завдяки двом пенальті

Герой матчу Антон Котляр. Фото

У Дніпродзержинську пройшов перший матч 1/8 фіналу Кубка України . Місцева " Сталь " , яка йде на другому місці в першій лізі , обіграла одеський " Чорноморець " .

Рахунок в матчі був відкритий на 24 -й хвилині . Тейку, вибиваючи м'яч зі штрафної , влучив у свого гравця , м'яч відскочив до Куліша , якого захисники і впустили на газон . Котляр точним ударом у нижній кут реалізував пенальті .

Гості відігралися на останній хвилині тайму . Фомін увійшов в штрафну і потужно пробив , голкіпер " Сталі " Попович відбив удар , але Гай був першим на добиванні.

А вирвала " Сталь " перемогу на 82 -й хвилині . І знову забив Котляр з пенальті , після фолу на Плешакова .

Був шанс у одеситів відігратися , але перед фінальним свистком Бобко влучив в перекладину . Перемога " Сталі " – 2 : 1 . Матч-відповідь – 29 жовтня.