Команда Мірчі Луческу вилетіла з Ліги Європи

23 лютого 2017, 22:22
"Зеніт" за сумою двох матчів програв "Андерлехту"

Пітерці пропустили вдома фатальний гол. Фото AFP

Петербурзький "Зеніт" обіграв бельгійський "Андерлехт" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, але вибув з розіграшу турніру за сумою двох ігор.

Зустріч, що пройшла в четвер у Санкт-Петербурзі, завершилася перемогою російської команди з рахунком 3:1. Дублем у складі "Зеніту" відзначився Жуліано (24-а, 78-а хвилина), ще один м'яч забив Артем Дзюба (72-а). Єдиний гол у складі "Андерлехта" забив на 90-й хвилині Ісаак Телін.

Перша зустріч цих команд, що відбулася 16 лютого в Брюсселі, завершилася з рахунком 2:0 на користь "Андерлехта", який виходить в 1/8 фіналу Ліги Європи завдяки голу в гостях.

Суперник "Андерлехта" по 1/8 фіналу визначиться в результаті жеребкування, яке пройде 24 лютого в швейцарському Ньоні.