Клуб другого дивізіону вибив "МЮ" з Кубка англійської ліги

21 грудня 2017, 00:11
"Брістоль" забив вирішальний гол у компенсований час

Радість "Брістоля". фото AFP

Клуб другого англійського дивізіону "Брістоль" в чвертьфіналі Кубка англійської ліги сенсаційно обіграв "Манчестер Юнайтед" – 2:1.

Господарі відкрили рахунок на 51-й хвилині, Джо Брайен пробив точно в дальній кут. "МЮ" відігрався через сім хвилин. Зі штрафного забив Златан Ібрагімович.

Але останнє слово було за господарями. У компенсований час Корі Сміт прийняв м'яч на груди, розвернувся і пробив повз голкіпера.

Нагадаємо, що напередодні матчу головний тренер "Брістоля" Лі Джонсон заявив, що спеціально замовив пляшку вина за 450 фунтівзаради зустрічі з Жозе Моурінью. Ексклюзивне вино привезли з Португалії.

Нагадаємо, що після матчу 16 туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" – "Манчестер Сіті" в підтрибунному приміщенні сталася бійка, в якій Жозе Моурінью отримав пляшкою по голові і був облитий молоком.

Раніше "Манчестер Юнайтед" встановив суму відступних за Моурінью. Підписати тренера можна, якщо заплатити 22,5 мільйона євро.

В іншому матчі дня "Челсі" обіграв "Борнмут" – 2:1 (Вілліан, 13, Мората, 90+1 – Гослінг, 90)