Клуб Мілевського і Хачеріді вилетів з Ліги чемпіонів. Все вирішило одне пенальті

16 вересня 2020, 22:54
Чемпіон Білорусі продовжить сезон у Лізі Європи

Артем Мілевський / Фото: Динамо Брест

Клуб українців Артема Мілевського, Євгена Хачеріді та Олександра Нойока "Динамо" з Бреста вилетів з Ліги чемпіонів після третього кваліфікаційного раунду, де поступився "Маккабі" з Тель-Авіва. Чемпіон Білорусі був явним аутсайдером пари, проте дав бій ізраїльській команді, але в підсумку все ж програв – 0:1. Єдиний гол у матчі забив Дан Бітон з пенальті.

Мілевський і Хачеріді вийшли на поле з перших хвилин і були замінені в другому таймі, а Нойок в заявку на матч не потрапив.

За місце в груповому етапі Ліги чемпіонів "Маккабі" зіграє з австрійським "Зальцбургом". Перший матч ізраїльтяни проведуть вдома. Поєдинки цієї стадії пройдуть 22/23 – 29/30 вересня. А ось "Динамо" продовжить сезон в Лізі Європи.

Раніше ми писали, що команда Реброва "Ференцварош" вибила "Динамо" з Ліги чемпіонів. Чемпіон Угорщини сенсаційно обіграв хорватського гранда і вийшов на переможця пари "Карабах" – "Мольде".

Нагадаємо, що вчора в плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів вийшло київське "Динамо", яке обіграло АЗ Алкмаар. За путівку в груповий етап кияни посперечаються з бельгійським "Гентом", де виступають Роман Яремчук, Ігор Пластун та Роман Безус.

Дивіться сюжет про те, що думає колишній віцепрезидент "Динамо" Євген Красніков про Луческу в Києві: