"Динамо" на нервах дотиснуло АЗ і вийшло до наступного раунду Ліги чемпіонів

15 вересня 2020, 22:03

Олена Павлова Олена Павлова

У першому таймі суддя не зарахував гол у ворота української команди

Сьогодні київське "Динамо" відкрило новий євросезон для українських клубів. У матчі третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів команда Мірчі Луческу приймала на НСК "Олімпійський" АЗ Алкмаар з Нідерландів. Поєдинок вийшов досить нервовим. У першій половині гості не реалізували багато своїх моментів, але після перерви віцечемпіони України зуміли перехопити ініціативу і дотиснути суперника.

Перший небезпечний момент біля воріт "Динамо" відбувся на 13-й хвилині. Гудмундссон зряче навішував на гравця АЗ, але суперник не зумів обробити м'яч за пару метрів від воріт і віддав його Бущану. Кілька разів кияни діяли у своєму штрафному на межі пенальті. Зокрема, в епізоді з Сидорчуком, але суддя холоднокровно дозволяв грати далі.

"Динамо"

"Динамо" / Фото: Reuters

Загалом, у першому таймі гості з Алкмаара виглядали небезпечнішими за "Динамо" і створили більше моментів. Одного разу м'яч навіть влетів у сітку Бущана, але арбітр побачив, що до передачі на Боаду Гудмундссон випустив м'яч за лицьову лінію. Господарі показали зуби вже на останній хвилині тайму, коли Кендзьора точно прострілив у центр штрафного АЗ, проте під відмінний удар Буяльського кинувся Влаар.

Уже в дебюті другого тайму ще раз пощастило "Динамо" – м'яч пролетів поруч зі штангою. І тут спрацювало старе правило: не забиваєш ти, забивають тобі. На 49-й хвилині господарі використали помилку АЗ. Буяльський обікрав Мідтше, потім увірвався в чужу штрафну і віддав на вільного Родрігеса – 1:0.

Український штангіст "порвав" усіх у Москві

На 60-й хвилині чудовий шанс сам створив Супряга, і вже пробивав з лінії воротарської, але голкіпер АЗ встиг відреагувати. Однак на 86-й хвилині другий м'яч таки влетів у ворота АЗ в цьому поєдинку: Родрігес запустив по флангу Кендзьору, поляк навісив на Шапаренка, який і розстріляв вже порожні ворота. Голландці могли швидко відповісти, але за киян зіграла поперечина. 2:0 – і "Динамо" йде далі.

"Динамо" – АЗ Алкмаар – 2:0