Київське "Динамо" в меншості обіграло "Ольборг"

7 листопада 2014, 00:05
Підопічні Реброва очолили свою групу в ЛЄ

Здолали данців. Фото AFP

В четвертому турі Ліги Європи київське " Динамо " на своєму полі приймало " Ольборг " . Два тижні тому кияни відхопили потужну ляпас в гостях – 0 :3. Було тривожно за результат і в Києві. Данці з перших хвилин грали агресивно , намагаючись більше атакувати , ніж захищатися . Але особливо небезпечних моментів команди в першому таймі не створили.

Після перерви динамівці заграли гостріше, і відразу ж стало небезпечно біля воріт " Ольборга " . Спочатку на 59-й хвилині Ярмоленко вийшов один на один і перекинув воротаря , але захисник Петерсен головою вибив м'яч з лінії воріт .

А на 63-й хвилині Ленс справа прострілив і Кравець з лінії воріт не зміг пробити повз воротаря.

Через п'ять хвилин " Динамо " залишилося в меншості – Драгович був вилучений за фол останньої надії . І майже відразу ж підопічні Реброва відкрили рахунок . Після подачі кутового Віда пішов від захисника і головою пробив у ближній кут . Закріпив успіх Гусєв , який в компенсований час підібрав м'яч після відскоку і з близької відстані пробив , м'яч зачепив ногу захисника і влетів у ворота .

" Динамо " виграло – 2 :0 і очолило групу , оскільки в паралельному матчі " Ріу Аве " зіграв внічию зі " Стяуа " – 2 :2.