Кенійці повернули собі "золото" на марафонській дистанції через шість років

6 серпня 2017, 15:43
Кенійський бігун Джеффрі Кіруї виграв марафон на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні

Кіруї фінішував на самоті, відірвавшись від

Кенійський бігун Джеффрі Кіруї виграв марафон на чемпіонаті світу з легкої атлетики , який проходить в Лондоні .

У неділю кенієць пробіг дистанцію за 2 години 8 хвилин 27 секунд , ставши п'ятим в історії представником Кенії , який переміг на марафонській дистанції на чемпіонатах світу . Кіруї фінішував на самоті , відірвавшись від найближчого переслідувача майже на півтори хвилини.

Останнім кенійцем , що перемагав в марафоні , був Абель Кіруї в 2011 році. На двох наступних ЧС марафоністи з Кенії в медалі не потрапили.
" Срібло " завоював Тамірат Тола (2 години 9 хвилин 49 секунд ) з Ефіопії . " Бронза " у бігуна з Танзанії Альфонса Фелікса Сімбу (2 години 9 хвилин 51 секунда ) .

Чемпіонат світу в Лондоні завершиться 13 серпня.

Нагадаємо , що в суботу на чемпіонаті світу з легкої атлетики пройшовостанній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.