Казахстан став першим півфіналістом чемпіонату Європи з футзалу. Огляд матчу

5 лютого 2018, 22:11
Голи та кращі моменти матчу Євро-2018 проти Сербії

Збірна Казахстану стала першим півфіналістом чемпіонату Європи з футзалу, який проходить в Словенії.

У чвертьфіналі турніру казахи обіграли команду Сербії – 3: 1. М'ячами у складі збірної Казахстану відзначилися Жаманкулов, Тайнан і Дуглас Жуніор, а гол престижу у сербів на рахунку Райчевіча.

Сербія – Казахстан: – 1: 3

Голи: Райчевич (35'24 '') – Жаманкулов (6'07 ''), Тайнан (22'17 ''), Дуглас Жуніор (39'37 '')

Казахстан вдруге поспіль вийшов у півфінал континентальної першості. За путівку до фіналу казахи зіграють з переможцем матчу України та Іспанії. Ця зустріч відбудеться у вівторок, 6 лютого.

Нагадаємо, в першому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України насилу обіграла Румунію, забивши переможний гол за 19 секунд до фінального свистка.

У другому турі Збірна України програла Португалії на Євро-2018 з футзалу. Таким чином, збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2018 з другого місця.

Іспанія зайняла перше місце в групі з Азербайджаном і Францією. Іспанці зіграли внічию з Францією (4: 4) і мінімально здолали Азербайджан.