Казахстан і Угорщина вийшли в топ-дивізіон ЧС з хокею

26 квітня 2015, 10:05
Угорці у вирішальному матчі обіграли Польщу

Угорщина радіє підвищенню в класі. Фото iihf.com

Завершився чемпіонат світу з хокею в дивізіоні 1 групі А. Тут визначалися дві команди, які в наступному сезоні виступять в топ-дивізіоні. Якщо першу путівку легко взяв Казахстан, вигравши всі матчі на турнірі, то за другу в останній день зійшлися Угорщина і Польща.

Поляков влаштовувала перемога тільки в основний час. Два періоди пройшли без голів, а як тільки розпочалася заключна двадцятихвилинка угорці вийшли вперед. Відзначився Харі (41.30). На 56-й хвилині Польща йде ва-банк і змінює голкіпера на шостого польового гравця. І це приносить результат – Брик зрівнює рахунок (56.52). Але полякам потрібно перемагати і вони знову починають грати без воротаря. І пропускають. За шість секунд до сирени Щіраний приносить перемогу Угорщині – 2: 1 і путівку в топ-дивізіон.