Кайса Макаряйнен виграла спринтерську гонку в Поклюці

8 грудня 2018, 16:54
Кращий результат серед українок показала Олена Підгрушна

Кайса Макаряйнен. Фото AFP

Вчора в словенській Поклюці відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону. Найкраща біатлоністка минулого сезону Кайса Макаряйнен без особливого клопоту виграла гонку, привізши найближчій суперниці Доротеї Вірер солідні для спринту майже 15 секунд, а третій Жюстін Брезі і зовсім не пристойні – 42 секунди.

Відразу три українки пройшли дистанцію без кіл штрафу, але програли суперницям ходом. У міліметрах від квіткової церемонії фінішувала Олена Підгрушна, яку з шостим місце розділило всього 0,1 секунди.

Результати спринту:

1. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) – 20.08,1 (0 + 0)
 2. Доротея Вірер (Італія) – +14,8 (0 + 0)
 3. Жюстін Бреза (Франція) – +42,1 (0 + 0)
...
 7. Олена Підгрушна (Україна) – +49,0 (0 + 0)
20. Юлія Джима (Україна) – +1.15,1 (0 + 0)
25. Валя Семеренко (Україна) – +1.22,7 (0 + 0)
46. Анастасія Меркушина (Україна) – +1.50,8 (0 + 1)
85. Юлія Журавок (Україна) – +3.33,2 (1 + 0)

Нагадаємо, що в четверЮлія Джима виграла індивідуальну гонку Кубка світу.Олена Підгрушна і Анастасія Меркушина в тій гонці фінішували в ТОП – 20 .

Додамо, що перший етап Кубка світу з біатлону сезону – 2018/2019 для України почавсяз бронзових нагород , які в одиночній змішаній естафеті здобули Анастасія Меркушина та Артем Тищенко .