Кайса Макаряйнен виграла загальний залік мас-стартів Кубка світу з біатлону

25 березня 2018, 19:06
Фінська біатлоністка Макаряйнен здобула малий Кришталевий глобус у мас-старті

Кайса Мараряйнен. Фото AFP

Фінка Кайса Макаряйнен стала переможницею заліку мас – стартів за підсумками Кубка світу з біатлону в сезоні – 2017 / 18 .

У неділю на дев'ятому етапі Кубка світу в Тюмені відбувся заключний п'ятий мас – старт в цьому сезоні . Макаряйнен фінішувала в гонці шостий і в сумі набрала 216 очок , випередивши на дев'ять балів найближчу суперницю – німкеню Лауру Дальмаєр .

Макаряйнен в цьому сезоні також виграла великий Кришталевий глобус . Нагадаємо , щокращим біатлоністом сезону став француз Мартен Фуркад.

Збірна України з біатлону не поїхала на етап Кубка світу в Тюмень , оскільки було прийнято рішення , що всіукраїнські збірні будуть бойкотувати змагання в Росії. Раніше ми повідомляли , що олімпійська чемпіонка Юлія Джима думає про завершення кар'єри і може провести останню гонку на військовому чемпіонаті світу.
Раніше українська біатлоністка Олена Підгрушна зізналася , щов біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Капітан збірної України уточнила : в нашій команді таких спортсменів немає .