Касьянов посів шосте місце в багатоборстві на чемпіонаті світу

12 серпня 2017, 23:23
Українець відіграв два місця після останнього виду, але до медалей не дотягнувся

Олексій Касьянов. Фото AFP

Український спортсмен Олексій Касьянов посів шосте місце в загальному заліку багатоборства на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні .

В останньому виді бігу на 1500 метрів українець прийшов до фінішу шостим з результатом 4 : 33.86 .

Це дозволило йому піднятися на два пункти і в підсумковому заліку з результатом 8234 балів посісти шосте місце . Кращий результат українця – четверте місце в 2009 році на ЧС в Берліні .

Відмітимо, щопісля семи видів Касьянов йшов на третьому місці, однак перед останнім етапом опустився на восьме місце.

Лідером залишився француз Кевін Майер ( 8067 очок ) , за ним йдуть німці Ріко Фраймут ( 7894 ) і Кай Казмірек ( 7796 ) .

Нагадаємо, раніше 19-річна Юлія Левченко завоювала першу медаль для України на чемпіонаті світу. Помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта.Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.