Касьянов піднявся на третє місце після сьомого виду багатоборства на ЧС в Лондоні

12 серпня 2017, 16:55
Попереду ще стрибки з жердиною, метання списа і біг на 1500 метрів

Олексій Касьянов. Фото AFP

Український багатоборець Олексій Касьянов продовжує боротьбу за медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні .

У метанні диска українець показав свій найкращий результат сезону – 48.79 , що дозволило стати йому другим у своїй групі і піднятися на третє місце в сумарному заліку. Після шести видів він йшов п'ятим.

Лідером залишився француз Кевін Майер ( 6296 очок ) , за ним йде німець Ріко Фраймут ( 6272) , у Касьянова 6095 очок .

Метання диска стало сьомим видом в програмі багатоборства після бігу на 100 метрів , стрибків у довжину , штовхання ядра , стрибків у висоту , бігу на 400 метрів і на 110 метрів з бар'єрами .
Пізніше сьогодні десятиборці змагатимуться в стрибках з жердиною , метанні списа і бігу на 1500 метрів .

Нагадаємо , що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали . Головна наша надія на нагороду стрибун у висотуБогдан Бондаренко пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта.Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.