"Карпати" вивезли з Києва нічию з "Металургом"

1 березня 2015, 18:54
Донецький "Металург" не втримав перемогу у матчі з львівськими "Карпатами" – 1: 1

"Металург" Донецьк - "Карпати" 1: 1 (1: 0). Фото ФК "Металург" Д

У матчі 15 туру чемпіонату України донецький "Металург" і львівські "Карпати" зіграли внічию. Поєдинок у неділю в Києві на "Оболонь Арені" завершився з рахунком 1: 1.

Номінальні господарі матчу відкрили рахунок вже на другій хвилині: відзначився Микола Морозюк. На 61-й хвилині грецький захисник "металургів" Пляцікас Васілеос отримав друге попередження і був видалений з поля. Львів'яни змогли скористатися чисельною перевагою: на 66-й хвилині Ігор Пластун відновив рівновагу в рахунку, що збереглася до фінального свистка.

Після цього матчу в активі "Металурга" стало 15 очок (десяте місце), у "Карпат" стало 5 очок (13-е місце).