"Карпати" зіграли внічию з "Зіркою" в першому турі Прем'єр-ліги

16 липня 2017, 18:58
Іспанський тренер львівського клубу Серхіо Наварро дебютував з домашньої нічиєї

"Карпати" - "Зірка" -

У неділю стартував чемпіонат України сезону 2017/18 . У Львові на арені " Україна " " Карпати " зустрічалися з " Зіркою " з Кропивницького .

Господарі відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині : 23 – річний півзахисник Амбросий Чачуа реалізував вихід один – на – один з воротарем "Зірки" після точної передачі від Павла Ксьонза . Цей гол став першим в новому сезоні української Прем'єр-ліги.

На 37 -й хвилині гості відігралися зусиллями Ігоря Загальського , який реалізував пенальті . До фінального свистка рахунок не змінився – 1 : 1 .

" Карпати " зіграли внічию в першому офіційному матчі під керівництвом іспанського тренера Серхіо Наварри, який очолив львівський клуб рівно місяць тому . До цього 37 – річний Наварро працював в структурах " Кастельона " ( юнацька команда ) , російського " Рубіна " ( асистент ) і " Вільярреала " (директор).

"Карпати" – "Зірка" – 1: 1 (1: 1)
Голи : Чачуа ( 5 ) – Загальский ( 37 , з пен )
Жовті картки : Прядун ( 79 )