"Карпати" обіграли "Олімпік" в чемпіонаті України

22 квітня 2018, 16:11
Львів'яни впритул наблизилися до другого місця в групі 2 другого етапу чемпіонату України

"Карпати" обіграли "Олімпік

У 28 турі української Прем'єр-ліги "Карпати" обіграли "Олімпік". Поєдинок пройшов у неділю в Києві на стадіоні ім. Лобановського і завершився з рахунком 2: 0 на користь команди Олега Бойчишина. Гості забили по голу в кожному з таймів: на 22-й хвилині відзначився Мар'ян Швед, а на 58-й – колумбійський легіонер львів'ян Хорхе Карраскаль.

Перемога дозволила "Карпатам" набрати 32 очки і впритул наблизитися в турнірній таблиці до "Олімпіка", випереджаючому львів'ян тепер всього на одне очко.

Свій наступний матч "Олімпік" проведе 28 квітня на виїзді проти "Зірки", а "Карпати" в цей же день приймуть "Олександрію".

"Олімпік" – "Карпати" – 0: 2 (0: 1)
Гол: Швед (22), Карраскаль (58)
Жовті картки: Пасіч (28), Вакуленко (80), Цимбалюк (90 + 3) – Карраскаль (21), Федецький (28), Нестеров (56),

У паралельному матчі 28 туру чемпіонату України
"Зоря" одержала вольову перемогу над "Маріуполем" – 3:1.

Відзначимо , що в чемпіонаті Італії сьогодні відбудеться матч , який може стати вирішальним в боротьбі за чемпіонство . Дивитися матч"Ювентус" – "Наполі" можна на супутникових каналах – повний список трансляцій.