"Карпати" обіграли "Чорноморець" в чемпіонаті України

31 березня 2018, 15:57
У складі львів'ян голи забили Хорхе Карраскаль, Мар'ян Швед і Катріель Санчес

"Карпати" - "Чорноморець<

В матчі 25 тура української Прем'єр-ліги " Карпати " обіграли " Чорноморець " . Поєдинок пройшов в суботу у Львові на стадіоні " Україна " і завершився перемогою команди Олега Дулуба з рахунком 3 : 1 .

Відкрив рахунок в матчі на 20-й хвилині колумбійський півзахисник "Карпат" Хорхе Карраскаль. На п'ятій доданій хвилині першого тайму Максим Третяков зрівняв рахунок. Однак уже в дебюті другої 45-хвилинки Мар'ян Швед знову вивів львів'ян вперед.

На 73-й хвилині другу жовту картку отримав півзахисник "Чорноморця" Артем Чорний, після чого одесити догравали поєдинок у меншості. Вже граючи в нерівних складах, "Карпати" збільшили перевагу в рахунку: на 84-й хвилині відзначився 19-річний нападник Катріель Санчес.

Після цього матчу в активі "Карпат" стало 23 очки – команда піднялася на четверте місце в таблиці "другої шістки" чемпіонату України. У "Чорноморця" залишилося 19 очок і останнє місце в таблиці.

Свій наступний матч "Карпати" проведуть 9 квітня проти "Зірки", а "Чорноморець" 7 квітня прийме "Олімпік".

"Карпати" – "Чорноморець" – 3: 1 (1: 1)
Голи: Карраскаль (20), Швед (51), Санчес (84) – Третяков (45 + 5)
Жовті картки: Федецький (45 + 3), Шевченко (45 + 4), Швед (69) – Смирнов (60), Чорний (65), Чорний (73)
Видалення: Чорний (73, повторне попередження)