Каролін Возняцкі – перша датчанка, яка виграла турнір "Великого шолома"

27 січня 2018, 17:34
Всі найпрестижніші тенісні турніри вигравали представники 24 країн

Возняцкі та її трофей. Фото

Тенісистка Кароліна Возняцкі – перша датчанка в історії , яка виграла турнір " Великого шолома " . сьогодніКаролін завоювала титул на Australian Open, обігравши в фіналі румунку Сімону Халеп.

На Відкритому чемпіонаті Австралії раніше перемагали спортсменки з 12 інших країн . Найбільше перемог здобули господарки кортів ( 43 всього , 10 в Відкриту еру ) , на другому місці йдуть американки ( 24 всього , 17 в Відкриту еру ) . Крім того , трофей вивозили тенісистки з Німеччини , Швейцарії , Великобританії , Югославії , Білорусі , Бельгії , Чехословаччини , Франції , Китаю та Росії .

Всього на турнірах " Великого шолома " тепер перемагали представниці 24 країн . 19 з них були першими після початку Відкритої ери .

У чоловічому фіналі Australian Open -2018 у неділю Роджер Федерер зіграє з хорватом Маріном ЧилічемДля Федерера це буде 30-й фінал турнірів "Великого шолома".

Раніше ми повідомляли, що син виграв юніорський Australian Open через 20 років після перемоги батька у дорослому турнірі. Себастіан Корда – син екс-другої ракетки світу Петра Корди.