Каролін Возняцкі обіграла у фіналі WTA першу ракетку світу

25 жовтня 2017, 16:06
Данська тенісистка впевнено почала головний турнір року

Каролін Возняцкі. Фото AFP

Датчанка Кароліна Возняцкі розгромила румунку Симону Халеп в матчі другого туру Підсумкового чемпіонату WTA.

Поєдинок тривав трохи більше години і завершився впевненою перемогою Возняцкі над першою ракеткою світу – 6:0, 6:2.

Возняцкі виграла вже другий поєдинок на турнірі в Сінгапурі. У першому турі Каролін впевнено обіграла українку Еліну Світоліну. А ось Халеп на старті Фіналу WTA виграла у француженки Каролін Гарсії.

27 жовтня в третьому турі Возняцкі зіграє з Гарсією, а Халеп зустрінеться зі Світоліною.

Раніше ми представили всіх учасниць Підсумкового чемпіонату: "Українка проти тітки з коляскою і Бальниці". З'ясувалося, що в Сінгапур приїхало тріо Каро і п'ять "парижанок".

До турніру ми також підготували голосування на найкрасивішу тенісистку Фіналу WTA. Поки що з величезним відривом лідирує Еліна Світоліна.

Цікаво, що напередодні українська тенісистка Надя Кіченок розповіла, яких тварин їй нагадує топ-вісімка жіночого туру. Возняцкі у неї асоціюється з лисицею, а Халеп – з чайкою.