"Карабах" першим вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

1 серпня 2017, 22:32
Клуб з Азербайджану вирвав перемогу у "Шерифа"

Фото ФК "Карабах"

"Карабах" з Азербайджану першим вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів. У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду вони на виїзді переграли "Шериф" з Молдови.

При цьому перемога виявилася героїчною – до 86-ї хвилини "Карабах" програвав 1: 0, але за чотири хвилини зумів двічі вразити ворота тираспольців і здобув вольову перемогу.

Суперник "Карабаху" визначиться завтра, коли пройдуть решта матчів цієї стадії. У раунді плей-офф "Карабах" буде не сіяним. Жеребкування відбудеться 4 серпня.

"Шериф" продовжить боротьбу за груповий етап Ліги Європи.

Нагадаємо, що завтра матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду проти "Янг Бойз" проведе "Динамо".

Головний тренер команди Хацкевич перед матчем розповів про тренування на штучному газоні, а гравець киян Дерліс Гонсалес згадав, як грав проти швейцарців під час перебування гравцем "Базеля".

"Динамо": на "молодих хлопців" після вогняного шоу і "готелю королів"

"Шериф" – "Карабах" – 1: 2 (перший матч – 0: 0)

Голи: Ндлову (45) – Мічел (86), Бабангіда (90, пен)

"Шериф": Мікулич, Посмак, Раку, Сушич, Віктор, де Нойер (Мугоша, 61), Крістіано, Баяла, Брезовець (Баліма, 85), Бабангіда, Домашкан.

"Карабах": Шехіч, Аголі, Садигов, Медведєв (Жезнічак, 31), Гусейнов, Гер’є, Гараєв, Ришард, Мічел, Мадатов (Ісмаїлов, 60), Ндлову (Рамазанов, 89)