Капітан збірної України стала кращою у відборі на Євробаскет-2019 серед усіх команд

22 листопада 2018, 12:46
Аліна Ягупова набрала найбільшу кількість очок в шести матчах

Аліна Ягупова. Фото ФБУ

Капітан жіночої збірної України з баскетболу Аліна Ягупова стала найрезультативнішою за підсумками всього кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи 2019 року. У шести матчах євровідбору Ягупова набрала 193 очки – найбільший показник серед всіх гравців усіх команд. В середньому це 32,2 очка за поєдинок – також кращий показник.

Збірна України вдруге поступилася у відбірковому турнірі Іспанії, проте вийшла у фінальний турнір Євробаскету, як одна з кращих команд серед тих, хто посів другі місця в групах.

Команда Горана Бошковича стала другою в групі F за підсумками відбіркового турніру, вигравши 4 з 6 матчів, і потрапила в 6 кращих команд, що зайняли другі місця в своїх групах. Підсумкова різниця закинутих/пропущених у нашої команди склала +108, що дозволило українкам вчетверте поспіль і вдев'яте в історії країни вийти на чемпіонат Європи.

Переможцями груп стали Чорногорія, Туреччина, Росія, Великобританія, Франція, Іспанія, Чехія та Італія.

Раніше тренер збірної України Євген Мурзін назвав склад на матчі проти Словенії та Іспанії. Наші баскетболісти ведуть боротьбу за вихід на чемпіонат світу-2019.

Раніше ми розповідали, як починалися чемпіонати світу з баскетболу: першопроходець Попович і "мінус 14" для США.