Капітан "Аталанти" вибачився перед тренером і потрапив на матч з "Ювентусом"

16 грудня 2020, 20:19
Алехандро Гомес все-таки може покинути команду Малиновського вже взимку

На деякий час стих конфлікт у складі учасника плей-оф Ліги чемпіонів – італійської "Аталанти". Днями стало відомо, що тренер Джан П'єро Гасперіні посварився з капітаном Алехандро Гомесом. Колишній футболіст харківського "Металіста" висловив незадоволення діями наставника і був замінений у зустрічі з данським "Мідтьюлландом".

Однак перед черговим поєдинком чемпіонату Італії атакуючий півзахисник і кращий тренер Серії А помирилися. В усякому разі, аргентинець приніс свої вибачення партнерам і відразу ж отримав індульгенцію у вигляді потрапляння в заявку на матч проти туринців у середу. На нашому сайті йде онлайн матчу "Ювентус" – "Аталанта".

У стартовий склад Гомес не втрапив, але може вийти на заміну в другому таймі. Після 45 хвилин гості з Бергамо програють чемпіонам – 0:1. Український півзахисник Руслан Малиновський з'явився на полі з перших хвилин.

Незважаючи на вибачення, Алехандро почуває себе не дуже добре в "Аталанті" і готовий вже в зимове трансферне вікно покинути клуб. Про це він написав уболівальникам на своїй сторінці в Instagram, пообіцявши згодом розповісти правду про ситуацію в команді.

Дивіться, як "Аталанта" розбила "Фіорентину" в неділю, а Малиновський забив зі штрафного: