Канадці обіграли чемпіонів світу з хокею

18 травня 2014, 20:48
У матчі групового етапу чемпіонату світу в Білорусі збірна Канади в овертаймі переграла команду Швеції

Канада обіграла Швецію в овертаймі. Фото iihf.com

Збірна Канади з хокею в овертаймі вирвала перемогу у команди Швеції в матчі групового етапу чемпіонату світу, що проходить у Мінську. Зустріч групи A, що пройшла на "Чижівка-Арена", закінчилася з рахунком 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) на користь канадців.

Шведи вели у рахунку після голів Йоакіма Ліндстрема (14-а хвилина) і Лінуса Класена (22-а), але "кленові листки" зусиллями Брейдена Шенна (24-а) і Кевіна Бієкси (28-а) перевели гру в овертайм, а в додатковій п'ятихвилинці вирвали перемогу завдяки шайбі Райана Елліса (63-я).

Шведи, які займають друге місце в групі з 15 очками, наступний матч проведуть 19 травня з італійцями. Канадці, які очолюють групу з тією ж кількістю балів, але з кращими додатковими показниками, 20 травня зіграють з норвежцями.

Всі матчі і таблиці чемпіонату світу з хокею.