Як "Зальцбург" громив "Лаціо" в Лізі Європи

13 квітня 2018, 09:23
Голи і моменти матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи "Зальцбург" – "Лаціо" – 4: 1

Зальцбург - Лаціо - 4:1. Фото AFP

Австрійський "Зальцбург" вдома обіграв з великим рахунком італійський "Лаціо" в матчі-відповіді 1/4 фіналу футбольної Ліги Європи і пробився в півфінал турніру.

Зустріч відбулася в Зальцбурзі в четвер і завершилася з рахунком 4:1 на користь господарів поля. Всі голи були забиті в другому таймі. Гості відкрили рахунок на 55-ій хвилині зусиллями Чіро Іммобіле. А далі забивали лише господарі. Через хвилину після м'яча Чіро рахунок зрівняв Мунас Даббур (56-та хвилина), в середині другого тайму три голи були забиті всього за п'ять хвилин: відзначилися Амаду Хайдара (72), Хван Хі Чхан (74) і Штефан Лайнер (76).

У першому матчі, що пройшов в Римі 5 квітня, "Лаціо" переміг "Зальцбург" з рахунком 4:2. Таким чином, за сумою двох матчів "Зальцбург" обіграв "Лаціо" з рахунком 6:5.

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи пройде в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня. Початок процедури – о 13:00, результати – на segodnya.ua.