Вдалий удар Яремчука вивів "Гент" на київське "Динамо": відео голів

16 вересня 2020, 09:24
Український нападник з пенальті забив вирішальний м'яч австрійському "Рапіду"

Роман Яремчук. Фото: twitter ФК "Гент"

У вівторок ввечері відбулося три матчі третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів. В одному з них київське "Динамо" перемогло АЗ Алкмаар на "Олімпійському". Суперником українського клубу в боротьбі за путівку в груповий етап турніру буде бельгійський "Гент".

Команда трьох українців на своєму полі впоралася з "Рапідом" із Відня. У стартовому складі "Гента" з наших вийшов лише Роман Яремчук. Форвард збірної України забив м'яч з 11-метрового на 59-й хвилині, зробивши рахунок 2:0. У цьому епізоді львів'янину сильно пощастило: він пробив по центру, і воротар ледь не парирував м'яч ногами. Яремчук відіграв майже весь матч і був замінений на 89-й хвилині. Уже після його відходу, на третій доданій хвилині, 17-річний (!) Юсуф Демір один гол відіграв, але це не врятувало австрійців від поразки і вильоту – 1:2.

Хавбек збірної України Роман Безус вийшов на поле на 61-й хвилині, а захисник Ігор Пластун залишився на цей раз в запасі. Дивіться огляд найкращих моментів матчу.

Також до вашої уваги – всі голи поєдинку в Бельгії.

Нагадаємо, в четвертому колі відбору до Ліги чемпіонів суперники зустрінуться вже два рази. Перший поєдинок "Гента" і "Динамо" пройде вже наступного вівторка, 22 вересня, в Бельгії.

Дивіться, що Яремчук говорив про відновлення після травми і перспективи свої і збірної України: