Як "Шахтар" виходив до півфіналу Кубка України: відео серії пенальті

8 квітня 2019, 11:08
"Гірники" в чвертьфіналі Кубка України обіграли київське "Динамо" в серії 11-метрових ударів

"Шахтар" пройшов "Динамо" в серії пенальті / Фото: AFP

У неділю в чвертьфіналі Кубка України відбулося "українське класико" – протистояння наших грандів "Шахтаря" і "Динамо". "Прихований фінал" виграли "гірники". Основний і додатковий час поєдинку завершився внічию – 1:1, голи забили Денис Гармаш і Жуніор Мораес, які в другому таймі отримали червоні картки. А в серії післяматчевих пенальті удача була на боці "Шахтаря" – 4:3. Два удари парирував Андрій П'ятов, а його візаві Денис Бойко зміг взяти один 11-метровий.

Відео серії пенальті матчу "Шахтар" – "Динамо":

Жеребкування півфіналів Кубка України відбудеться у понеділок, 8 квітня, початок – о 14:00. Її проведуть легендарні українські футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов.

Після матчу тренер "Динамо" Олександр Хацкевич не з'явився на прес-конференцію, і тепер, за правилами ФФУ, йому загрожує штраф у розмірі п'яти тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, матч "Шахтар" – "Динамо" став найгрубішим в 27-річній історії Кубка України. Запорізький арбітр Козирянський показав українським грандам 14 жовтих і дві червоні картки, видаливши обох авторів голів.