Як селфі фаната позбавило збірну Шотландії шансів потрапити на Євро-2016

9 жовтня 2015, 18:03
Вихід вболівальника на поле затримав матч, а вирішальний гол був забитий на четвертій доданій хвилині

Селфі фаната з Робертом Левандовські

Матч між збірними Голландії та Польщі, що пройшов 8 жовтня в Глазго, завершився внічию 2:2. Цей результат остаточно позбавив шотландців надій зіграти на Євро-2016 – Німеччина, Польща та Ірландія недосяжні. Вирішальний м'яч забив Роберт Левандовські, який оформив у цьому матчі дубль, і саме це і стало причиною невдоволення шотландських фанатів.

Вся справа в тому, що Левандовські зрівняв рахунок на четвертій доданій хвилині, а до цього вибіг на поле юний уболівальник збірної Польщі і затягнув матч. Шанувальник вирвався на поле і встиг зробити селфі з польським нападником, і саме тому, впевнені в Шотландії, арбітр додав до основного часу зустрічі більше часу.