Як "Ліверпуль" здобув вольову перемогу над "Арсеналом" з голом дебютанта (відео)

29 вересня 2020, 08:14
Чемпіон Англії виграв третій матч поспіль і йде серед лідерів

Ліверпуль vs Арсенал / Фото: Reuters

Інтригуючий поєдинок видали в понеділок пізно ввечері англійські гранди в Прем'єр-лізі. Наш сайт вів онлайн "Ліверпуль" – "Арсенал". Підопічні Юргена Клоппа впоралися-таки з "канонірами", хоча і не без проблем.

Господарі "Енфілда" з самого початку володіли ініціативою, Трент Александер-Арнольд зарядив із-за штрафної в поперечину. Але на 25-й хвилині лондонцям вдалася контратака, в якій шотландський захисник Ендрю Робертсон невдало вибив м'яч прямо на Олександра Ляказетта. Французький форвард не очікував подарунка, удар у нього вийшов корявим, але Аліссон вже впав на газон і не зміг відбити м'яч.

Після цього "Ліверпуль" взявся за справу і протягом дев'яти хвилин вийшов вперед. Спочатку сенегальський форвард Садіо Мане, а потім той-таки Робертсон опинялися прямо перед німецьким голкіпером Берндом Лено і пробивали його – 2:1.

У другому таймі Ляказетт міг врятувати гостей від поразки, але не використав свої шанси. Зате 23-річний португальський форвард Діогу Жота, який в міжсезоння прийшов з "Вулвергемптона", на 88-й хвилині зумів відзначитися дебютним голом за "червоних", вийшовши на заміну, – 3:1. Дивіться огляд гри.

Цей успіх дозволив підопічним Юргена Клоппа набрати дев'ять очок і наздогнати лідерів – "Евертон" і "Лестер".