Як "Олександрія" зіпсувала кінець року "Динамо". Огляд матчу

10 грудня 2017, 17:30
Кращі моменти матчу 19 туру чемпіонату України

Київське "Динамо" зіграло внічию з "Олександрією" (0: 0) в 19-му турі чемпіонату України.

У першому таймі головний арбітр зустрічі Юрій Можаровський вилучив з лавки запасних помічника головного тренера Олександра Хацкевича Олега Лужного, а в другому таймі червону картку отримав форвард киян Артем Бєсєдін.

Друге попередження Бєсєдін заробив за симуляцію в декількох метрах від рефері. Додамо, що футболіст з'явився на полі за 16 хвилин до цього.

Таким чином, "Динамо" завершило рік нульовою нічиєю і відставанням від "Шахтаря" в три очки. Правда, у гірників ще матч в запасі – сьогодні ввечері вони зіграють з "Зорею
". Де смотреть матч "Шахтар" – "Заря" – дізнайтеся на нашому сайті.

У матчі 19 туру чемпіонату України "Ворскла" розгромила "Олімпік". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на стадіоні ім. Лобановського і завершився з рахунком 1 : 4 на користь номінальних гостей – команди Василя Сачко .

Поєдинки 19 туру видалися рясними на голи"Карпати" відіграли два м'ячі в поєдинку з "Вересом" – команди зіграли внічию – 2 : 2 . У ще одному поєдинку " Чорноморець " і " Зірка " видали результативну нічию – 3 : 3 , а " Маріуполь " на своєму полі здобув вольову перемогу над " Сталлю " – 4 : 2 .