Відомий англійський рефері зупинив матч для молитви

26 січня 2018, 12:09
Марк Клаттенбург судив поєдинок Кубка Короля в Саудівській Аравії

Матч був зупинений в додатковий час

Англійський футбольний арбітр Марк Клаттенбург, який в даний момент обслуговує матчі в Саудівській Аравії, викликав наснагу серед місцевих жителів після того, як зупинив гру для молитви.

Клаттенбург перервав матч між командами "Аль-Фейхо" і "Аль-Фатех" в Кубку Короля після запрошення молитися з довколишніх мечетей. У цей момент йшов додатковий час поєдинку.

Цей вчинок англійського арбітра викликав підтримку і ентузіазм саудівців, чиї симпатії він відразу завоював. Вболівальники на стадіоні вітали його оплесками.

"Аль Фейхо" в підсумку переміг завдяки голу на 118-ій хвилині – 2:1, і вийшов до чвертьфіналу.

Нагадаємо, що клуб Сергія Реброва вийшов в чвертьфінал Кубка Короля. В 1/8 фіналу "Аль-Ахлі" розгромив "Аль-оруби".

Нагадаємо, що в цьому місяці заради матчу команди Реброва вперше в історії на стадіон в Саудівській Аравії пустили жінок. Для них на арені виділили окремий сектор. Указ про зняття заборони на відвідування ігор був виданий в жовтні минулого року.

Раніше ми писали, що Сергій Ребров минулого літа підписав контракт з новим клубом на два роки. Річна зарплата Реброва в "Аль-Ахлі" – 2,3 млн євро.