Відома українська легкоатлетка відпочиває голою в Криму

3 жовтня 2019, 16:34
Спортменка не соромиться викладати відверті фотографії

/ Фото: Instagram

Українська спортсменка Наталія Чорномаз після командного чемпіонату Європи, який пройшов місті Бидгощ у Польщі з 9 по 11 серпня вирішила трохи відпочити.

Читай також: Вибираємо міс збірної України на ЧС з легкої атлетики: голосуй за красунь!

Легкоатлетка вирішила трохи позасмагати голою на березі Криму, і поділився фотографією у себе в Instagram.

"Вітер у волоссі (в голові теж)", – підписала зображення Наталя.

Також ми розповідали, що українка Анна Рижикова пробилася в фінал в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Наша спортсменка посіла третє місце в своєму півфінальному забігу і з підсумковим сьомим місцем серед всіх учасниць цієї стадії пробилася до вісімки найсильніших. Анна Рижикова брала участь в забігу з стрічками в кольорах українського прапора в волоссі.

Ганна Рижикова / Фото: Reuters

Нагадаємо, що єдину поки медаль для збірної України завоювала 18-річна Ярослава Магучих, яка стала другою у стрибках в висоту. Наша спортсменка взяла планку на висоті 2,04 метра – це її особистий рекорд